ЕКОЛОГІЧНА ЛАБОРАТОРІЯ

РЕГІОНАЛЬНОГО ЦЕНТРУ "ЕКОМЕДХІМ"

Шановні колеги звертаємося до Вас з пропозицією взаємовигідної співпраці!

До  Ваших послуг в складі центру працює акредитована аналітична лабораторія, устаткована сучасними приладами і має найширшу галузь акредитації в області Лабораторія здійснює виміри не тільки в м. Суми, але й по всій території Сумської області.

Лабораторія укомплектована кваліфікованим персоналом і необхідними ресурсами (приміщеннями, засобами вимірів, випробувальним і допоміжним обладнанням, матеріалами, реактивами, нормативною базою), які дозволяють реалізувати різні методи хімічного аналізу.
          Співробітники лабораторії мають вищу профільну освіту, володіють великим практичним досвідом у вирішенні завдань, що належать до сфери  хімічного аналізу та інструментальних вимірів, регулярно проходять курси підвищення кваліфікації.

Всі використовувані в лабораторії засоби вимірювань систематично проходять державну перевірку в Сумському центрі стандартизації і метрології.

Основним напрямком роботи лабораторії є визначення кількісних та якісних характеристик викидів забруднюючих речовин від стаціонарних джерел в  атмосферу з організованим викидом, яке виконується для:

отримання дозволу  на викиди забруднюючих речовин в атмосферу від стаціонарних джерел;

проведенням контролю за дотриманням встановлених нормативів викидів;

проведенням періодичної перевірки стану пиловловлюючих та газоочисних установок з метою визначення ефективності роботи їх обладнання та ступеню очистки газу;

коригування результатів інвентаризації, яке стало необхідним в наслідок модернізації підприємства, появою нових джерел викидів, зміни режимів роботи обладнання або  складу сировини, що використовується  на виробництві та ін..

Для визначення кількісних та якісних характеристик викидів забруднюючих речовин в атмосферу наша лабораторія використовує в першу чергу інструментальні методи на основі діючих методик які пройшли метрологічну атестацію.  

Основними джерелами з організованих викидів на яких ми проводимо інструментальні виміри є:

  • димові та вентиляційні труби;
  • вентиляційні шахти;
  • аераційні ліхтарі;
  • дефлектори;

через які відбуваються викиди забруднюючих речовин від таких виробництв як:

  • спалювання палива в котлах різних типів;
  • зварювальні роботи;
  • механічна обробка металів або деревини;
  • нанесення лакофарбових матеріалів;
  • нанесення металічних покрить гальванічним способом та ін..

         Ми гарантуємо виконання всіх робіт на високому рівні та в максимально стислі терміни. За всіма питаннями звертайтеся за вказаними телефонами або за допомогою електронної пошти.

Співробітництво з нашим Регіональним Центром  дасть Вам можливість отримати якісні результати у найкоротший термін за доступною ціною! 

З повагою!

М.В. Погорєлов

Директор РЦ «ЕКОМЕДХІМ»

Бактеріологічна лабораторія

_лаб.png

Директор РЦ «ЕКОМЕДХІМ»

Максим Володимирович Погорєлов:  m.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

 Завідуюча бактеріологічною лабораторією РЦ «ЕКОМЕДХІМ»

Тетяна Василівна Івахнюк: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Контактний телефон: (0542) 66-17-62

Час роботи лабораторії:

пн. – пт. з 10.00 до 15.00

 Одним із необхідних та найбільш інформативних етапів обстеження пацієнтів є етап лабораторних досліджень, який дозволяє виявити причину захворювання або наявні патологічні зміни на клітинному та молекулярному рівнях.Такі тонкі порушення зазвичай можуть бути виявленіще до появи симптомів, які викликають тривогу у пацієнта та йогозвернення до лікаря.

Бактеріологічна лабораторія Медичного інституту СумДУ  є режимним підрозділом та має дозвіл режимної комісії Сумської обласної СЭС на право роботи з мікроорганізмами III та IV груп патогенності.  Усі дослідження в лабораторії проводяться висококваліфікованими співробітниками на новому сучасному обладнанні з використанням новітніх методик та систем.

баклаборатория